Германея победи Велбъжд в мач с два червени картона и записа 4-ти пореден успех Германея Сапарева баня завърши с победа първенството на В-Югозападна футболна група. Това бе четвърти пореден успех за възпитаниците на старши треньора Борис Кръстев, който след срещата заяви, че е доволен от играта през последните няколко кръга, но се надява през следващия сезон отбора да не се бори до последно за оцеляването си. Двата тима си разделиха по едно полувреме, като през първата част гостите от Кюстендил имаха инициативата. В 31-та минута двата отбора останаха с намалени състави, след като червени картони получиха Жорж Георгиев /Велбъжд/ и Цанко Томов/Германея/. В началото на второто полувреме в 47-та минута Асен Васев изпълни перфектно пряк свободен удар и отбеляза единственото попадение в мача. Германея – Велбъжд 1:0