Изненада в София : Марек 2007 – Годеч  4:4   Видео Децата на футболна школа Марек 2007 завършиха наравно 4:4 с връстниците си от Годеч в мач от 12-ят кръг на първенството на Футбол 7 група Б. С това равенство дупничани отстъпиха едно място в класирането и вече са 4-ти. Равенството срещу Годеч е изненада, тъй като марекчани са далеч по-класен отбор. Срещата очаквано започна отлично за Марк 2007 и в 3-та минута Олег Говедарски откри резултата. В 12-та отбора на Годеч успя да изравни, но в 20-та допусна и автогол с което Марек 2007 отново излезе напред. В 25-та минута Давиде Георгиев вкара 3-ти гол, а малко по-късно отново той нправи резултата 4:1 за дупничани. И когато всички очакваха разгромна загуба за Годеч от Марек 2007 намалиха темпото и извършиха редица смени. Това повлия на играта от което се възползваха футболистите на Годеч и с попадения в 30-та , 40-та и 42-ра минути стигнаха до равенството.