Дупничани на крачка от класиране на републикански футболни финали Децата на старши треньорът Цветан Видински са на крачка от класиране на финалите на Републиканското първенство по футбол. Това може да стане факт само след три дни в сряда, когато има междинен кръг от първенството на деца А родени 1999 година и Марек 2007 гостува на Металург. Днес в Крайници марекчани победиха с класическото 3:0 директния си опонент Велбъжд Кн. Така разликата на върха вече е 10 точки, а Марек 2007  11 кръга са без загуба. В днешният мач дупничани бяха с класи над съперника си и резултата можеше да е далеч по-изразителен. Марек 2007 поведе в 20-та минута с попадение на Денислав Танушев. В 25-та минута Живко Капитански вкара втори гол, а крайния резултат оформи отново Танушев в 40-та минута.