Марек спря Левски/СНИМКИ/ Двубоят на стадион Бончук започна с едноминутно мълчание в памет на 15-те жертви от село Горни Лом. Марек спря успешната серия на Левски и с бойка игра изтръгна равенство 1:1 от "сините". Дупничани откриха резултата в 62-ата, последваха две дузпи за Левски. Първата пропусна Гаджев, а с втората Миро Иванов донесе точка за столичани. Изключително нервно и с множество инциденти протече първото полувреме  в мача   Двубоят бе спрян за няколко минути в 17-ата, тъй като фенове на Левски влизаха на стадиона през оградата. След това между тях и местните привърженици възникна напрежение. Съдията Георги Игнатов имаше много работа и вдигна общо 9 жълти картона, 7 за домакините..