Германея показа отличен футбол и победи Струмска слава В първият си домакински мач за тази година, футболистите на Германея зарадваха феновете си с убедителна победа срещу Струмска слава. Германея днес вкара 4-гола, като в предишните 16-кръга тима бе отбелязал само 15. „Толкова голове не сме виждали от месеци“, коментираха феновете. Освен головете отбора показа и отлична игра, което допълнително зарадва привържениците му. Още от самото начало домакините започнаха много активно и след няколко пропуска в 23-та минута Асен Васев засече прострелно центриране на Мирчев и откри резултата. В 43-та минута новото попълнение Георги Даскалов се пребори в наказателното поле и покачи на 2:0. След почивката Мангурев вкара трети гол в 54-та минута, а крайния резултат 4:0 оформи Георги Мирчев в 84-та минута след отличен самостоятелен пробив. На стадиона в Сапарева баня бе наставника на Беласица Пламен Мицански. В неделя Германея е домакин на петричани.